Найважливіше:
При виборі кухні слід звертати увагу на якість матеріалів, що використовуються - дерево, МДФ,ДСП, а також на меблеву фурнітуру - напрямні, ручки, накладні петлі, підйомні механізми і т.д. Різниця між бюджетними (стандартними) моделями кухонь та виготовленими на замовлення за індивідуальним проєктом полягає у застосуванні комплектуючих вищої якості та інших переваг уході розробки проекту. Нижче наведені відмінності кухонь бренду DAMATTI від стандартних моделей, широко представлених в Україні.
![](https://assets-global.website-files.com/6422c868b46b4a1ced4a953a/643aff2a777c7371a21cd795_preimushestva_2.jpg)
Перевага №1
Кухні DAMATTI мають висоту робочої поверхні – 930-950 мм, тоді як стандартні кухні в Україні – 860 мм. Така висота (950 мм) є типовим стандартом європейської кухні. Збільшення висоти робочої поверхні робить кухню дуже зручною в експлуатації, користувачеві немає потреби приймати незручне становище, напружуючи спину.
![](https://assets-global.website-files.com/6422c868b46b4a1ced4a953a/643aff4447b29df69fe0c3fe_preimushestva_3.jpg)
Перевага №2
У кухнях не використовуються полиці, що принципово важливо. Ящик – зручніший в експлуатації і, крім того, більш місткий. Всі ящики мають опцію «м'якого, безшумного закривання» BLUMOTION. Виключено провисання ящиків, фурнітура витримує динамічне навантаження від 30 до 70 кг. Гарантія якості BLUM – 100 тисяч циклів «відкривання -закривання», а це приблизно 20 років активного користування кухнею.
![](https://assets-global.website-files.com/6422c868b46b4a1ced4a953a/643aff5203055e9f0c5fc8b4_preimushestva_4.jpg)
Перевага №3
Компанія DAMATTI виробляє меблі з висотою нижнього корпусу не 720 мм, а 800-810 мм, що не тільки піднімає робочу поверхню, роблячи її зручнішою, а й збільшує обсяг корисного простору (схема показує збільшення кількості ящиків). Використовуються типові "німецькі стандарти" у розрізі фасадів (розподіл ящиків в одному корпусі). Кратність фасадів 6 (1-2-3 та 1-1-2-2)
![](https://assets-global.website-files.com/6422c868b46b4a1ced4a953a/643aff8b492f83da53a5858e_zakazat-kuhnyu.jpg)
Перевага №4
Кухні DAMATTI спроектовані відповідно до загальноприйнятих правил розподілу функціональних зон. Найважливіша робоча зона завжди знаходиться посередині між мийкою і варильною поверхнею. Це дуже зручно – користувачеві не потрібно робити зайві рухи під час роботи. Також передбачено додаткові робочі зони. Завдяки цьому процеси на кухні можна поділити на «гарячий» і «холодний», дві людини на кухні не заважатимуть одна одній.